Říjen 2009

Příhody v Soul Society-část 14.Bez proudu

29. října 2009 v 23:49 | Yoshi^^
Další dílek na světě xD
Díky Ishi,to díky tobě xDD(stačí,že něco řekneš a já už na tom hned dělám xDD)


Střepy lásky

27. října 2009 v 19:18 | Yoshi =O* |  Bleach jednorázovky
Téma:Bleach

žánr:Romantika(jak jinak xDDDDD)

autor:Yoshi^^

Takže dílko věnované Akemi =).Je to z prostředí Las Noches.Jako vždy podle mě až moc sladké a upatlané od medu(já asi jinak psát nedokážu xDDDDD)
Tak jinak přeju příjemné čtení xDDD


Andley VI.

24. října 2009 v 11:32 | Ishiru
Sedím u stolu a dívám se z okna.Pořád mám nějaké divné tušení,že něco příjde.Reno za mnou probírá staré noviny,které si tady skladovala ještě maminka.Objevil to dneska po společném obřadu.Hledal koření hluboko ve spížy a místo toho našel staré štosy novin.


Akatsuki Home 15.díl-,,....Tak a jsme doma!"

23. října 2009 v 14:27 | Ishiru =O*
Bylo ráno jako malované.Slunce se konečně dostalo přes mraky na svět a smálo se.Našim cestovatelům se hned vstávalo líp.Po společné snídani si posbírali své věci a vyrazili opět na cestu.Vstupovali do lesa a to bylo znamení,že se už blíží ke Konoze.Cestou si zpívali různé písně,aby jim cesta rychleji utekla.


Andley V.

16. října 2009 v 22:29 | Ishiru =0*


Na chodbě to vonelo přímo úžasně.PO cestě mi pučil svoje sako.Krásně vonělo.Odemknul a pustil mně jako první dovnitř.,,snad ti to bude chutnat"řekl a zavřel dveře.Nasávala jsem vůni kuřecího masa.Pomohl mi z venkovního oblečení a pověsil ho na vešák po levé ruce.


Akatsuki Home 14.díl Velká pout¨s prázdným srdcem...

16. října 2009 v 22:26 | Ishiru =0*


Tak,aby se to ujasnilo.Než se stihly holky sbalit servala se tam bitka.Dei a Itas s hidanem se chtěli taky sbalit a jít s nimi,jenže pein jim připomněl nějakou podnínku.Na to ti tri sklapli a nic nedělali.Rozloučili se s děvčaty a ony zmisly.


Deník Akatsuki 15.díl

15. října 2009 v 21:09 | Yoshi =O*

Je tu 15.díl.No díl ,spíše jeden takový dlouhý odstavec.
Je to krátké a nudné.Když říkám krátké,myslím opravdu krátké.A nudné je to opravdu.V poslední době nemám žádné nápady,inspiraci,ale doufám ,že se z toho nějak vyškrábu.Kdyby se tu delší dobu nic nového neobjevilo tak gomen.Já bych strašně ráda něco napsala,ale můj mozek odporuje xD.


Andley IV.

13. října 2009 v 20:51 | Ishiru =0*


Klečela jsem vedle něj a brečela.Proč odešel?!Který vůl ho zabil?!Já se pomstím!Pomstím se.Reno mě vzal za ramena a odtáhl od něj.Pomohl mi se postavit.Spíš mě od něj odtahoval.Když jsem stála o objal mě a já mu znovu slzela na hrudník.Nevím o čem přemýšlel,ale vypadal docela zdrceně.Zabořil mi hlavu do vlasů a kolíbal se mnou ze strany na stranu.Už jsme zbyli jen my dva v celý týhle díře.A přátelé v nedohlednu...


Andley-POZASTAVENO

13. října 2009 v 16:53 | Ishiru |  Final Fantasy kapitolovky

Téma:Final Fantasy

Autor:Ishiru

Žánr:-
Andley III.

12. října 2009 v 22:08 | Ishiru
Než jsme vyšli nahoru on stihl za tu chvíli dvakrát zakopnout a jednou nabíd koleno.POmohla jsem mu na nohy a poslala do kuchyne na židli,že mu na to dám led.Odemknu byt a klíče pověsím na věšák.Odkulhá do kuchyně a tam si poslušně sedne.,,Jak dlouho už tady jsi?!"zeptám se ho a hledám v mrazničce kousek předpřiveného ledu.,,Dlouho"odpoví.Jejda tak to my došlo když ví o tom autě.


Andley II.

11. října 2009 v 21:15 | Ishiru
To není možné!Sedím u stolu a pročítám dnešní noviny.otočím na další stránku.Sjedu pohledem od shora dolů.Nic.Vzdych nu a vemu noviny ze včerejšího dne.,,Před dvěmi měsíci se projížděl zoufalý řidič ulicí"přečetla jsem nadpis a čtu dál.Deník Akatsuki 14.díl

11. října 2009 v 13:20 | Yoshi =O*

no tak 14.díl je tady! xD
Takové zajímavé evropsko-americké Vánoce xD


Andley I.

10. října 2009 v 16:10 | Ishiru =O*


Něco z Final Fantasy

Jako každé ráno jsem se probudila ve svý z mnoha postelí.POsadím se a ani nevím o čem přeýšlím.Těžce vstanu a jdu k oknu se podívat jaké je počasí.Roztáhnu žaluzie.Pohled jako vždy.Venku zataženo a nikde ani živáčka.


Příhody v Soul Society-část 13.Jsme šťastní !

3. října 2009 v 14:56 | Yoshi =O*

Po delší době je tu 13.kapitolka

Enjoy (^_-)